Безкоштовний Лендінг Конструктор

Flatpack - Конструктор цільових сторінок

Потужний конструктор з пoвним арсеналoм для створення невеликих сайтів і landing page

Безкоштовний онлайн конструктор Landing Page

Потужний конструктор з пoлним арсеналoм для створення невеликих сайтів і landing page

Безкоштовний онлайн конструктор Landing Page

Повністю безкоштовний доступ до конструктору сайтів, який дозволяє самостійно створити HTML сайт і розмістити його на хостингу з мінімальними витратами.

01.

Безкоштовно

Безкоштовний конструктор сайтів з повним функціоналом.
Детальніше...

02.

Без реєстрації

Щоб створити сайт – не потрібна реєстрація.
Детальніше...

03.

Самостійно

Ви не залежите від інших.
Детальніше...

04.

Хостинг

Підберемо вам хостинг.
Детальніше...

Інтуїтивний Конструктор Сайтів Flatpack

Створення сайту самостійно за допомогою блоків з бібліотеки Flatpack.

Інтуїтивний Конструктор

Змінюйте дизайн простим перетягуванням елементів без знань програмування.
Використовуйте блоки в сотнях комбінацій, просто додаючи один за іншим, в інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі. Ви зможете створити сайт своїми руками, втілюйте свої ідеї! Навіть ваша бабуся зможе створити красивий і функціональний сайт, як справжній професіонал!

Бібліотека Блоків конструктора сайтів Flatpack

Повноекранні обкладинки, фотогалереї, фонові відео, форми заявок і багато іншого...

Бібліотека Блоків

Збирайте Лендінг з понад 200 готових блоків. Просто оберіть потрібний і поміняйте інформацію в ньому. Клікнути, перетягнути і відпустити – це всі ті дії, які знадобляться вам. Кожен блок вашого сайту гармонійний, і в той же час має налаштування, що дозволяє створити сайт з індивідуальним дизайном. Дуже просто створити сайт, використовуючи безкоштовний конструктор Flatpack. Вам не обов'язково бути дизайнером. 

Адаптивний Дизайн конструктора сайтів Flatpack

Не потрібно робити роботу двічі, оптимізуючи дизайн під різні пристрої.

Адаптивний Дизайн

Безкоштовний конструктор сайтів Flatpack, дає можливість створити повністю адаптивний сайт під будь які пристрої.
Ваш сайт буде автоматично добре виглядати на смартфонах, планшетах і комп'ютерах. Створюйте безкоштовно адаптивні сайти, без витрат на розробку сайту, завдяки пропрацьованому дизайну кожного елемента в конструкторі Landing Page.

Легке SEO Просування сайтів на конструкторі Flatpack

Створіть сайт безкоштовно, який відмінно індексуютьєся і високо ранжуюється.

Легке SEO Просування

Усі сайти створені в безкоштовному конструкторі Flatpack, подобаються пошуковим системам.
Створіть сайт використовуючи наш Безкоштовний Сервіс і будьте впевнені в тому, що ваш сайт буде в Google, Yandex та інших пошукових системах. Ви з легкістю зможете редагувати всі необхідні SEO параметри: мета теги, опис, ключові слова. Тому сайт або Лендінг, вам буде легко просунути в ТОП пошукової видачі по ключових запитах.

Безкоштовний онлайн конструктор Landing Page

Лендінг Конструктор - Конструктор Сайтів

Flatpack - потужний Лендінгем Конструктор, що дозволяє створити Landing Page і налаштувати інтеграцію зі сторонніми сервісами. Ідеальне рішення, яке підійде для новачків і тим, кому потрібно створити Landing Page без знання коду. Інтуїтивно простий і зрозумілий інтерфейс, дозволить швидко розібратися з функціоналом. Створюйте Landing Page безкоштовно - самостійно. Конструктор Flatpack допоможе вам, поставити створення Landing Page на потік.

Налаштування конструктора Flatpack, дозволяють налаштувати SEO та форми зворотного зв'язку, прямо в інтерфейсі конструктора. Вам не потрібно правити код. Необхідно тільки, зберегти готовий сайт на свій пристрій і завантажити сайт на хостинг. Даний конструктор, дозволяє також зробити завантаження сайту, відразу на хостинг, по FTP. На наш погляд, даний конструктор, є найкращим вибором для новачків.

Для кого?
Конструктор сайтів – це справжній подарунок для всіх, хто мріє про власний веб-ресурс. Визначтеся з темою, оберіть потрібні блоки (яких, до речі, більше 200), заповніть ілюстраціями, текстом, мультимедіа - ось і все, ваш продукт готовий! Опублікувати сайт теж не важко: за необхідності, допоможемо вибрати хостинг з дружньою і чуйною техпідтримкою, так що ви, можете не заглиблюватися в технічні деталі.

Тепер вам не потрібно освоювати програмування, дизайн та верстку або звертатися за допомогою до дорогих професійним веб-розробників. Створення сайту перетвориться в захоплюючий процес, який не потребує спеціальних знань і навичок!

Складно?

По-перше – не здавайтеся! Сьогодні, не так багато сервісів, які надають можливість дійсно безкоштовно створити сайт самостійно. Реєстрація, пробні періоди, обмеження щодо використання блоків, обов'язкова передплата, реклама на половину сайту в безкоштовних тарифах… Даний список, можна продовжувати до нескінченності.
Якщо створити сайт самостійно на даному конструкторі, вам все ж таки складно і нічого не виходить, можете звернутися до нас по допомогу і замовити мікролендінг або Landing Page. Ми займаємося створенням і підтримкою бюджетних невеликих HTML сайтів для малого бізнесу, приватних фахівців. Наші ціни на розробку сайтів, максимально доступні з урахуванням якості виконуваної нами роботи.
При цьому, ви завжди можете замовити сайт на фріланс біржі.

Якщо вам став у нагоді даний Сервіс, ви можете поділитися посиланням на нього в соцмережах, месенджерах, розповівши про нього іншим. Заздалегідь, дякуемо.

Donate

Залишити на чай

Не хочете створювати сайт самостійно?

Біржа фрілансу, дозволить вам знайти надійного виконавця. Фріланс біржа № 1 в Україні. Захист від шахраїв. Великий вибір фахівців з України. Ви зможете напевно знайти виконавця в своєму місті. Більшість виконавців, зареєстровані як ФОП.