Хостинг для HTML сайтів

Доступність, стабільність, ціна

Хостинг

ОБИРАЙМО ХОСТИНГ РАЗОМ

Обирайте той хостинг, який підійде більше під ваші потреби. З нас безкоштовний конструктор сайтів, а з вас - хостинг).

ВИБІР ХОСТИНГУ

Створивши сайт на конструкторі сайтів, підберіть для нього стабільний і безпечний хостинг

TUCHA.UA

Хостинг № 1 для новачків. Привітна і чуйна техпідтримка з відмінною якістю послуг.

FREEHOST.UA

Доступні тарифи, для невеликих сайтів. Недорогий і стабільний хостинг для сайтів.

Zomro.com

Велика кількість ресурсів, по доступним цінам. Хостинг для тих, у кого багато сайтів.

Стабільний і недорогий хостинг

Основні критерії вибору хостингу для сайту

Панель управління, доступ по FTP з файловим менеджером, налаштування і управління доменами, створення поштових скриньок, налаштування автовідповідача на пошту, SSL сертифікат для сайту. Все це, керується через панель управління хостинг аккаунтом. У більшості випадків, управління сайтів, відбувається через ISPManager - систему управління хостингом. Це проста і зрозуміла система, що дозволяє отримати максимально простий доступ до всіх функцій на своєму хостинг обліковому записі. Що немало важливо, для даної панелі управління, є хороша документація і досить навчальних матеріалів, що вкрай важливо для новачків. Ну, а чуйна техпідтримка хостингу, допоможе і підстрахує вас).

Хостинг TUCHA.UA і Zomro.com, мають ISPManager панель управляння. 
FREEHOST.UA розробила власну і інтуітивно зрозумілу панель управління, з величезною базою знань. Система управління, максимально зручна і функціональна.

Віруси, зломи, спам ... Надійний хостинг, повинен приділяти особливу увагу збереженню і забезпечити максимальну безпеку даних, які йому довірили клієнти. Захист від вірусів і спаму, контроль доступу, захист від перебору паролів, регулярні резервні копії даних. Не кожен хостинг, готовий похвалитися даним переліком послуг, які доступні без додаткової доплати. Ми рекомендуємо обирати той хостинг, який відповідально ставиться до безпеки і забезпечує стабільну роботу сайтів. Стабільність і безпека - запорука успіху вашого сайту.

Висока ціна - не гарантія стабільності і якості. Однак, якісний хостинг, не може бути безкоштовним. Відповідно, необхідно шукати «золоту середину». У багатьох хостингів, вигідніше купувати пакети з оплатою на 12 або 24 місяці. Однак, не варто купувати річну підписку, якщо ви не впевнені в надійності хостингу і вас приваблює виключно ціна. Дешевий хостинг, може створити вам безліч проблем в майбутньому. Пам'ятайте, що хостинг - це будинок для вашого сайту.

Ключова особливість будь-якого хостингу - технічна підтримка. Не кожен хостинг, готовий надавати якісну технічну підтримку 24/7. Техпідтримка, повинна не тільки швидко відповідати, а й бути компетентною, здатною розібратися в проблемі, допомогти у вирішенні питання користувача. Якщо ви шукайте хостинг з техпідтримкою, рекомендуємо скористатися послугами TUCHA.UA .

Tucha — перший український провайдер хмарної інфраструктури, що надає свої послуги ще з 2012 року. 

За цей час компанія впровадила понад 1500 проектів з віртуалізації офісів та окремих додатків, організації хмарної ІТ-інфраструктури і захисту даних у хмарі.
Tucha пропонує віртуальні сервери гнучких конфігурацій (як в Україні, так і за кордоном), послуги з хостингу резервних копій, сайтів та пошти, хмарне сховище для файлів, а також сервіс контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD-процесів.

У хмарах від Tucha можна розмістити як всю ІТ-інфраструктуру компанії, так і окремі робочі програми та дані, наприклад:
• бухгалтерські програми та інші спеціалізовані додатки;
• CRM- або ERP-систему;
• веб-сайт та корпоративну пошту;
• IP-телефонію;
• документи, архіви тощо.

З Tucha ви отримаєте безпечне зберігання програм та даних і можливість працювати з ними 24×7 з будь-якого куточка світу, найкращу цілодобову технічну підтримку та швидку відповідь з будь-якого питання.
Детальніше про хмарні сервіси та рішення: https://tucha.ua. Читайте відгуки та приєднуйтесь!

Основні переваги Tucha

Якщо вам став у нагоді даний Сервіс, ви можете поділитися посиланням на нього в соцмережах, месенджерах, розповівши про нього іншим. Заздалегідь, дякуемо.

Donate

Залишити на чай

Не хочете створювати сайт самостійно?

Біржа фрілансу, дозволить вам знайти надійного виконавця. Фріланс біржа № 1 в Україні. Захист від шахраїв. Великий вибір фахівців з України. Ви зможете напевно знайти виконавця в своєму місті. Більшість виконавців, зареєстровані як ФОП.