HTML Конструктор сайтів LPB - HTML Landing Page Builder, Flatpack, Select.

Документація по використанню

Конструктори Лендінг Сайтів:
- LPB - HTML Landing Page Builder (ознайомтесь з додатковою інформаціею та відео уроками, за потреби)
- Flatpack

- Select

При виникненні проблем, для коректної роботи з конструкторами сайтів, необхідно відключити в браузері блокування реклами і сторонні антібанера, та чистити кеш та cookie.

Додатково, дивіться інформацію по роботі з конструктором сайтів Flatpack, на нашому блозі.

Вимоги до хостінгу.

- PHP 5.2+;
- Підтримка PHP Mail;
- Включення JavaScript в браузері.

Щоб при необхідності редагувати готові сайти і завантажувати їх на хостинг, вам також можуть знадобитися такі програми:

- Текстовий редактор HTML, наприклад Notepad ++
- FTP клієнт для завантаження файлів на хостинг, наприклад Filezilla
- Система управління HTML сайтами Textolite


Оптимальний хостинг для сайтів:

- Мінімальна ціна і достатня стабільність (для тих, хто хоче зекономити)
- Дружня технічна підтримка і стабільність (ідеальний вибір для новачків)
- Вигідна ціна, багадо ресурсів (для тих, у кого багато сайтів)


Конструктор.

Даний конструктор, дозволяє швидко і легко створювати і налаштовувати HTML сторінки, змінювати тексти, посилання, зображення, відео і т.д.. Працювати в ньому можна як у візуальному режимі, так і з використанням вбудованого HTML редактора. Результат роботи можна зберегти на комп'ютері у вигляді готового сайту. Конструктор працює повністю в браузері.

Конструктори не мають CMS, тому в них не можна редагувати готові сайти, проте є функція збереження і зворотного завантаження проектів в конструктор ( "Експорт / Імпорт Проекту"), щоб можна було в будь-який час повернутися до їх редагування.

Можливості конструктора.

- Переміщення блоків.

Ви можете перетягувати потрібні вам блоки в робочу область, складаючи з них шаблон вашого сайту. Після чого положення блоків можна змінити, перетягуючи їх вгору або вниз. У кожного блоку є меню (Код/Скидання/Видалити), яке дозволяє відповідно редагувати HTML код, скасовуючи внесені зміни або видалити блок. Блоки можна видалити і всі відразу на поточній сторінці, для цього треба просто натиснути на кнопку "Очистити".

Переміщення блоків в конструкторі сайтів Select & Flatpack

- Редагування контенту.

У конструкторі можна редагувати текстове вміст всередині кожного елемента (просто встановивши "Режим" на "Контент"). У конструкторів є текстовий редактор, що дозволяє вносити різні зміни в текст.

Редагування контенту в конструкторі Select & Flatpack

- Редагування стилю/деталей.

Конструктор також дозволяє виконувати базове редагування CSS. Використовуючи вбудований редактор, можна налаштовувати будь-які атрибути CSS.

Редагування CSS стилів в конструкторі сайтів Select & Flatpack

- Редагування посилань (URL).

Щоб редагувати посилання треба вибрати режим "Деталі" - це дозволить вам вибирати посилання. Коли обране посилання, зліва з'явиться вкладка її редагування, що дозволить вам або вибрати посилання, або ввести її вручну.

- Редагування зображень.

Щоб відредагувати зображення спочатку виберіть режим "Деталі", щоб можна було вибирати зображення. Коли вибрано зображення, зліва з'явиться вкладка його редагування, дозволяючи або завантажувати зображення, або вводити URL-адресу вручну.

Редагування зображень в конструкторі Select & Flatpack

- Редагування відео.

Щоб мати можливість редагувати відео, перейдіть в режим "Деталі" і клацніть на відео, яке ви хочете відредагувати. Зліва відкриється вкладка, де можна ввести ідентифікатор відео Youtube, ідентифікатор відео Vimeo, або посилання на відео файл.

Редагування відео в конструкторі Select & Flatpack

У деяких випадках для редагування відео необхідно скористатися вбудованим HTML редактором. Для цього перейдіть в режим "Конструктор" і натисніть на кнопку "Код", розташовану вгорі блоку, праворуч. У вікні HTML редактора замініть посилання на потрібний Вам відео файл або код відео-плеєра.

Редагування HTML коду в конструкторі Select & Flatpack

Також можна змінити фонове відео. Для цього відкрийте вбудований HTML редактор і поміняйте посилання на відео файл, а також можна поміняти зображення, яке відображається в мобільних пристроях замість відео.

Редагування HTML коду в конструкторі Select & Flatpack

- Клонування елементів.

Щоб дублювати будь-якої елемент перейдіть в режим "Деталі", виберіть елемент, який ви хочете клонувати, і натисніть на кнопку "Дублювати" внизу, в лівій панелі. Клоновані елементи будуть вставлені поруч з вихідним елементом.

Перегляд сайту.

У будь-який час в процесі роботи над сайтом, ви можете попередньо подивитися, як буде виглядати ваш сайт в браузері. Для цього натисніть на кнопку "Перегляд" у верхньому меню конструктора. Якщо ви створили кілька сторінок в одному сайті, то при попередньому перегляді ви можете побачити тільки одну сторінку, для перегляду іншої сторінки, вам потрібно буде переключитися на неї в конструкторі і знову скористатися кнопкою "Перегляд".

Перегляд сайту в Select & Flatpack

Експорт сайту. 

Після того, як ви закінчите роботу над сайтом, ви можете його експортувати на комп'ютер, клацнувши на кнопку "Експорт". При цьому всі елементи, сторінки, таблиці стилів, файли Javascript, зображення і т.д. об'єднуються в ZIP-архів, який і буде завантажений на ваш комп'ютер.

Збереження сайту в конструкторі Select & Flatpack

- Примітка до конструктора сайтів Flatpack.

В конструкторі Flatpack є можливість експортувати готових сайтів, безпосередньо на свій хостинг. Відповідна кнопка є у вікні експорту сайту, після натискання на яку відкривається вікно, в якому потрібно ввести дані вашого хостингу, щоб відразу розміститі сайт на своему хостингу.
Дивіться більш докладну інструкцію, при необхідності.

Налаштування поштової форми в Flatpack

SEO налаштування.

У конструкторі, можна також зробити важливі для просування вашого сайту налаштування SEO - опис сайту, ключові слова і т.д.. Відповідні поля, можна заповнити безпосередньо перед експортом сайта.

SEO налаштування в конструкторі Select & Flatpack

Експорт і Імпорт Проекту.

У данному конструкторі сайтів, крім стандартної функції експорту готового сайту, є також можливість збереження виконаної роботи у вигляді проекту, який ви можете в будь-який момент експортувати на комп'ютер у вигляді окремого файлу, і імпортувати його при необхідності в конструктор сайтів, для подальшого редагування. Щоб експортувати або імпортувати проект, натисніть на відповідну кнопку "Експорт/Імпорт Проекту", яка розташована в нижній частині лівої бокової панелі меню конструктора.
Після процесу імпорту всі поточні сторінки будуть видалені! Тому, якщо вам потрібно їх зберегти, то зробіть копію своєї роботи, експортувавши її у вигляді проекту.

Дивіться більш докладну інструкцію, при необхідності:
Експорт Проекту
Імпорт проекту 

Збереження проєкту в конструкторі Select & Flatpack

Додавання сторінок.

Конструктор дозволяє створювати відразу кілька сторінок сайту. Щоб додати нову сторінку, просто натисніть на кнопку з написом "Додати", розташовану внизу бічній панелі зліва. Ви також можете змінити назви сторінок (використовуйте імена без розширення .html, вони автоматично додаються під час експорту). Щоб видалити сторінку натисніть на відповідний значок, розташований поруч з назвою сторінки.

Створення додаткових сторінок Select & Flatpack

Поштові форми.

У конструкторі є блоки з формами зворотного зв'язку. Але для того, щоб вони працювали і ви могли приймати листи від відвідувачів вашого сайту, потрібно їх налаштувати. Вам потрібно лише вказати свою адресу пошти. У деяких конструкторах це можна зробити безпосередньо в конструкторі, перед експортом готового сайту, а в інших потрібно буде це зробити за допомогою будь-якого HTML редактора після збереження сайту на вашому комп'ютері. 

Залежно від обраної в конструкторі форми, буде використаний відповідний файл - обробник (contact.php, booking.php і т.д.), який розташований в папці scripts. Після експорту сайту, відкрийте вашу сторінку в HTML редакторі, подивіться який обробник вказано в формі і замініть в ньому адресу пошти на свою.

Поштові форми Select & Flatpack

- Примітка до конструктора сайтів Flatpack.

Свою адресу пошти можна вказати в конструкторі при експорті готового сайту. Крім того у даного конструктора існує можливість більш тонкого налаштування контактних форм, зокрема за допомогою вбудованого конструктора форм в режимі "Деталі".

Налаштування поштових форм у конструкторі Flatpack

Налаштування reCAPTCHA в формах.

У конструкторі Flatpack, є можливість використання захисту від спаму за допомогою reCAPTCHA. Щоб її підключити треба просто вставити у відповідне поле або в файл-обробник секретний АPI ключ, який ви можете отримати ось тут: https://www.google.com/recaptcha/admin. Перейдіть на вказану статтю і дотримуйтесь запропонованих там інструкцій, для отримання вашого ключа.

Відповіді на часті питання.

1) Дані конструктори саме інструменти для створення сайтів, а не cms для них і вони ніяким чином не пов'язані з створеними в них сайтами.

2) Принцип роботи - в конструкторах ви створюєте сайт, потім експортувати його в архіві на комп'ютер, а потім вже завантажуєте сайт на свій хостинг.

3) Всі конструктори створюють адаптивні сайти для всіх пристроїв, під будь-який розмір екрану.

4) У створених сайтів немає адмінки - це звичайні статичні html сайти. Для їх подальшого редагування можна встановити, наприклад, безкоштовний редактор Textolite.
Крім того, ви можете зберегти сайт ще і у вигляді проекту і потім в будь-який час, продовжити його редагування, завантаживши проект в конструктор. Про це, написано вище, у відповідному розділі.

5) Немає ніяких обмежень по часу використання конструкторів або за кількістю створених в них сайтів.

6) Конструктори повністю автономні, і вони не вимагають ні активації, ні оновлення.

7) У конструкторах є поштові форми і їх можна легко налаштувати, щоб листи приходили вам на пошту. Але слід пам'ятати, що є 2 види форм - зворотного зв'язку і підписки. Форми підписки зазвичай "заточені" під сервіси розсилок і для них налаштування не передбачені - якщо вони раптом вам знадобляться, то налаштовуєте їх самостійно. А для форм зворотного зв'язку в інструкції написано, де потрібно вказати свою адресу пошти, щоб приймати листи з форми.

Якщо вам став у нагоді даний Сервіс, ви можете поділитися посиланням на нього в соцмережах, месенджерах, розповівши про нього іншим. Заздалегідь, дякуемо.

Donate

Залишити на чай

Не хочете створювати сайт самостійно?

Біржа фрілансу, дозволить вам знайти надійного виконавця. Фріланс біржа № 1 в Україні. Захист від шахраїв. Великий вибір фахівців з України. Ви зможете напевно знайти виконавця в своєму місті. Більшість виконавців, зареєстровані як ФОП.