Як відредагувати сайт в конструкторі FLATPACK?

Ви відкрили вкладку конструктора сайтів в браузері, а там порожня сторінка? Або, пройшло вже багато часу і потрібно відредагувати сайт? Тоді, вам допоможе функція конструктора сайтів  FLATPACK – Імпорт Проекту. У попередній статті, ми обговорювали з вами функцію експорту сайту. Якщо ви, завчасно зберегли не тільки свій сайт по FTP, чи у вигляді .zip файлу, а й зробили збереження самого проекту, ви зможете з легкістю відновити свій сайт у конструкторі і відредагувати його. В іншому випадку, відкрити сайт в конструкторі і редагувати його – НЕ вийде. Тому, ЗАВЖДИ робіть збереження проекту, для можливості в подальшому правити свій сайт.

Крок 1.
Для того, щоб відновити свій сайт, вам потрібно відкрити конструктор сайтів FLATPACK і натиснути в розділі блоків, на помаранчеву кнопку Експорт і Імпорт:

Експорт і Імпорт проекту в конструкторі FLATPACK

Крок 2.
У вікні, натискаємо на синю кнопку (1.) Вибір... і обираємо свій файл проекту, який ми раннє зберегли (файл з розширенням .pixbuilder):

Вибір файлу для Імпорту в конструкторі сайтів FLATPACK

Після цього, натискаємо зелену кнопку (2.) Імпорт файлу:

Імпорт проекту в конструкторі сайтів FLATPACK

Після цього, ваш сайт буде завантажений в конструктор сайтів FLATPACK і ви зможете редагувати його. Після редагування сайту, збережіть його по FTP, або на свій пристрій і створіть знову НОВУ резервну копію свого проекту.