LPB - HTML Landing Page Builder | Безкоштовний Конструктор сайтів для бізнесу

Наш Конструктор сайтів дозволяе

Створити сайт для бізнесу

Переваги Лендінг Конструктора для бізнесу

Основні переваги нового конструктора сайтів, які дозволяють створити сайт для бізнесу з мінімальними витратами.

01.

Просто

Вам не потрібно бути програмістом. Досить зібрати сайт з готових блоків і замінити інформацію на свою. Інтерфейс конструктора, має російську мову.

02.

Швидко

Інтерфейс конструктора сайтів, інтуїтивно зрозумілий і за 10 хвилин, можна розібратися. За кілька годин у вас вже буде свій стильний сайт для бізнесу.

03.

Самостійно

Не потрібно шукати виконавця, платити незрозумілі суми, а потім думати, як наповнювати сайт і обслуговувати його. Хочете, щоб все було добре, зробіть це самі.

04.

Безкоштовно

Ви отримаєте безцінний досвід, який вам стане в нагоді. Більш того, ви зможете створювати сайти для свого бізнесу і все це – безкоштовно.

Ви вмієте робити сайти

Створювати сайт має бути просто і приємно — це головний принцип LPB - HTML Landing Page Builder. Дайте волю фантазії або скористайтеся готовими варіантами.

Адаптивність

Ваш сайт буде ефектний на будь-яких пристроях, адже всі блоки на 100% адаптивні.

Типографіка

Шрифти – важливий аспект красивого сайту. Обирайте готові шрифтові пари.

Без обмежень

Не звертайте уваги на об'єм сторінок, фото, відео і пропускної здатності.

Стислий огляд безкоштовного конструктора сайтів

В даному відео, показаний основний принцип роботи в безкоштовному конструкторі LPB - HTML Landing Page Builder. Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, дозволяє створити Лендінг або невеликий сайт.

Відео уроки роботи з конструктором сайтів | LPB - HTML Landing Page Builder

Короткі відео, що дозволяють зрозуміти основний принцип роботи в конструкторі сайтів, без навичок програмування. Дізнатися більше >>

Інтуїтивний Конструктор Сайтів LPB

Створення сайту самостійно за допомогою блоків з бібліотеки в самому Лендінг Конструкторі.

Просто додайте елементи на сайт

Просто додайте і перетягуйте елементи як вам подобається, спостерігаючи за змінами в зрозумілому візуальному редакторі, з яким створення вражаючого сайту стає легкою і приємною забавою. Величезний вибір готових блоків, дозволяє швидко створити Лендінгем, без дизайнерських знань і навичок в програмуванні. Всі блоки в конструкторі, продумані і створені командою досвідчених дизайнерів. Вам залишається тільки правильно використовувати цей інструмент, для самостійного створення сайту.

Інтуїтивний Конструктор Сайтів LPB

Самостійне редагування блоків сайту без навичок програмування.

Інтуітивне редагування елементів і блоків сайту

Ви можете змінювати фон, текст, шрифт на своєму сайті в редакторі. Редагувати кнопки і будь-які елементи сайту, без знання коду, через простий візуальний редактор конструктора сайтів. Таким чином, ви можете повністю змінити дизайн свого сайту, використовуючи функціональні інструменти в самому конструкторі. Якщо ви, створюєте свій сайт для бізнесу, ви зможете створити унікальний дизайн свого сайту, використовуючи готові блоки.

Безкоштовний Конструктор Сайтів LPB

Збереження сайту і проекту з вивантаженням на свій комп'ютер або хостинг.

Вивантаження сайту

На відміну від Сервісів, які дають можливість створити безкоштовно сайт, вимагають оплату тарифу при спробі зберегти сайт або вивантажити його на свій хостинг. Наш Сервіс Лендінгем Конструктор, не стягує оплату за використання, збереження, вивантаження і подальше редагування сайту, який був створений на нашому конструкторі. Це основна відмінність і перевага нашого Сервісу. Ви не прив'язується до нашого сервісу і зможете в подальшому зберегти і використовувати свій сайт на тому хостингу, який оберете самі. Перевагою є і те, що ви в подальшому, зможете знайти фахівця, який зможе вам редагувати HTML код вашого сайту, навіть без нашого конструктора сайтів.

Захист сайту на Конструкторі Сайтів від вірусів

Захист від масових зломів і вірусних заражень сайтів, на відміну від сайтів на CMS.

Захист і безпека сайту

Всі сайти, створені на конструкторі сайтів, є html сайтами з чистим кодом і не використовують базу даних. Таким чином, вам підійде максимально недорогий хостинг. Такий сайт, не створюватиме навантаження на ваш обліковий запис. Більш того, на відміну від сайтів на CMS, ваш html сайт, не буде схильний до масових зломів і заражень, адже більшість заражень сайтів, відбувається через уразливості в самій CMS сайту. Тому, відсутність CMS у вашого сайту, буде швидше перевагою, ніж недоліком.

Безкоштовний онлайн конструктор Landing Page

Лендінг Конструктор - Конструктор Сайтів

LPB - HTML Landing Page Builder дозволяє самостійно створити сайт для бізнесу, повністю безкоштовно. Даний інструмент, ми запустили і плануємо його в подальшому підтримувати і розвивати. Тому, якщо ви новачок і у вас немає досвіду в створенні сайтів, варто почати саме з даного конструктора сайтів. Він має інтуїтивно зрозумілий візуальний редактор, а для більш досвідчених користувачів, є можливість редагувати код сайту через редактор html в самому конструкторі сайтів. Якщо ви не впевнені в своїх силах і боїтеся створити свій сайт, варто спробувати. Це безкоштовно, ви нічого не втратите.

Чому безкоштовно?
Як ви помітили, наш Сервіс надає доступ до ряду конструкторів сайтів, повністю безкоштовно. Ми віримо, що у підприємців-початківців у малому бізнесі, немає достатньо коштів для старту. А ті Сервіси, які надають урізаний функціонал на безкоштовній основі, часто не дозволяє отримати бажаний результат. Тому, ми постаралися створити Сервіс, який би дозволив з мінімальними витратами з нашого боку, створити максимально якісний Сервіс на безкоштовній основі. Більш того, ми віримо, що вдячні користувачі, скористаються функцією «Донат» на сайті і залишать нам на чай), а також поділяться у соцмережах на наш Сервіс.

Для бізнесу.
Малий бізнес, не може дозволити собі великі витрати на створення і обслуговування сайтів. Тому, ряд малих бізнесів, зараз переходить на безкоштовні варіанти. Зокрема, використовують соцмережі для ведення бізнесу онлайн. При цьому, у сайтів для бізнесу, є одна істотна перевага. Сайт, дозволяє розміщувати будь-яку інформацію і на своєму сайті, ви диктуєте свої правила, а не підкоряєтеся правилам соцмереж. Особистий сайт, або Лендінг, дозволяє створити більше довіри до послуги або продукту, ніж просто сторінка в соціальних мережах. Наявність свого сайту, говорить про те, що ви налаштовані на довгострокову співпрацю зі своїми клієнтами, а не на пару раз. Якісний і сучасний сайт, з мінімалістичним дизайном і функціоналом, буде відмінним інструментом для встановлення довірчих зв'язків з вашими потенційними клієнтами. Однак, розробка сайту у вебстудії, найчастіше коштує не одну сотню доларів. А готові рішення у вебмайстрів на фрілансі, іноді за якістю поступаються сайтам, які створені на будь-якому безкоштовному конструкторі. Так чому, не взяти цю ситуацію в свої руки і не скористатися безкоштовним Сервісом Лендінгем Конструктор, який дозволяє створити сайт безкоштовно і самостійно? Навіть, якщо замовити розробку сайту, ви зіткнетеся з проблемою його наповнення та обслуговування надалі. Ви готові до таких труднощів? Використовуючи ж, наш безкоштовний конструктор сайтів, ви отримаєте безцінний досвід і розуміння як можна самостійно без особливих знань і навичок, створити свій сайт і надалі обслуговувати його. Це заощадить значні витрати на розробку сайту. Спробуйте безкоштовний конструктор сайтів для бізнесу і переконайтеся, що створити сайт – просто.

Для фрілансу.
Плануєте створювати сайти на замовлення? Є досвід і знання в розробці сайтів? Або, немає досвіду, а є бажання спробувати? Не залежно від ваших відповідей і досвіду, будь-який користувач, може спробувати свої сили в сайтобудуванні. Мало хто знає, що будь-який сайт, створений практично на конструкторі сайтів. Є відома для всіх CMS WordPress або CMS OpenCart. Цей список, можна довго перераховувати. Все це, системи управління контентом, які дозволяють створювати сайт без знання коду. Даний конструктор, дозволяє вам створити аналогічно сайт, без знання коду і навичок дизайнера, програміста, маркетолога. Надалі, ви можете використовувати сторонню систему управління контентом, яка дозволить вам самостійно управляти сайтом, без конструктора сайтів. Використовувати CMS WordPress для створення сайту-візитки або Лендінга, не найкраще рішення. Саме в таких ситуаціях, коли потрібно створити невелику сторінку або сайт на кілька сторінок, можна скористатися безкоштовним конструктором сайтів. Якщо у вас в планах, почати заробляти на створенні Landing Page сайтів, варто придивитися до даного конструктору сайтів. Вам не потрібно купувати ліцензію. Ви можете створювати і редагувати свій сайт. Це відмінний спосіб, почати заробляти на створенні сайтів без значних витрат.

Складно?

Даний Сервіс, дозволяє самостійно створити безкоштовно сайт. Знайти по-справжньому безкоштовний конструктор сайтів, який має подібний функціонал без обмежень – не так просто. Ми віримо, що ви зможете створити сайт для свого бізнесу, який буде сучасним і функціональним. Прикладіть трохи зусиль і терпіння і у вас все вийде.
На крайній випадок, якщо у вас нічого не виходить, ви можете звернутися до нас за допомогою, і ми допоможемо вам створити сайт на платній основі. Займаємося розробкою бюджетних html сайтів для малого бізнесу з повним супроводом. Або, ви можете замовити сайт на найбільшій фріланс біржі України. Нижче, ви можете вибрати оптимальний для вас варіант.

Якщо вам став у нагоді даний Сервіс, ви можете поділитися посиланням на нього в соцмережах, месенджерах, розповівши про нього іншим. Заздалегідь, дякуемо.

Donate

Залишити на чай

Не хочете створювати сайт самостійно?

Біржа фрілансу, дозволить вам знайти надійного виконавця. Фріланс біржа № 1 в Україні. Захист від шахраїв. Великий вибір фахівців з України. Ви зможете напевно знайти виконавця в своєму місті. Більшість виконавців, зареєстровані як ФОП.