Як опублікувати сайт в конструкторі сайтів FLATPACK на свій FTP?

FLATPACK – по праву є зручним інструментом, для створення цільових сторінок без знання коду. На нашому сервісі, ви можете створити Landing Page, мікролендінг, рекламну сторінку, сторінку підписки – абсолютно безкоштовно.
Основна перевага нашого Сервісу, це можливість зберегти свій проект і вивантажити готовий сайт до себе на комп'ютер або на свій FTP.
Це дійсно зручно, так як всі сервіси, які надають подібні послуги, блокують можливість користувачам вивантажити готовий сайт до себе. Деякі сервіси, дозволяють вивантажити свій сайт, за додаткову оплату.
Конструктор сайтів FLATPACK, дозволяє завантажити вам сайт у вигляді архіву, або вивантажити його на свій хостинг по FTP.
Нижче, ми розберемо з вами крок за кроком, три простих кроки, які дозволять вам самостійно зберегти свій сайт в конструкторі на хостинг.

Крок 1.
Після того, як ви створили свій сайт, вам необхідно його зберегти, щоб потім опублікувати на свій хостинг. У самому конструкторі сайтів, є функція експорту сайту по FTP, на свій хостинг.
Натисніть для цього в конструкторі, зелену кнопку Експорт:

Опублікувати сайт на FTP

Крок 2.
Виберіть в конструкторі сайтів, кнопку Опубликуваті через FTP:

Конструктор сайтів з можливістю опублікувати сайт на свій FTP

Крок 3.
Тепер, вам необхідно вказати свої дані FTP, щоб конструктор сайтів, зміг зберегти ваш сайт на хостинг.
Дані, які необхідно вам заповнити/знайти, знаходяться у вашій панелі управління хостингом. Універсальних способів налаштування і використання FTP – нема. Це залижить від того, яка панель управління використовується на хостингу. У більшості хостинг провайдерів, це самописні системи, або панелі управління ISPManager.
У будь-якому випадку, не залежно від хостингу і панелі управління хостингом, вам потрібно знайти дані, які пов'язані з FTP. У деяких випадках, необхідно створити новий FTP аккаунт. Бувають хостинги, які висилають в листі посилання на FTP з логіном і паролем.
Нижче, приклад FTP в панелі управління ISPManager.

Налаштування користувачів FTP в ISPManager

• FTP Host: – необхідно вказати адресу вашого FTP на хостингу.
• FTP Username: – вкажіть свій логін від FTP
• FTP Password: – вкажіть пароль від даного FTP
• Directory: – вкажіть папку, куди хочете зберегти сайт. За замовчуванням, це повинна бути папка вашого сайту.

Зверніть увагу!
На хостингу, необхідно включити модуть PHP: eval
Також, необхідно включити додатковий модуль ftp.so
Все це, може допомогти вам підключити технічна підтримка вашого хостингу.

Після заповнення всіх (обов'язково!) полів, натисніть на кнопку Опублікувати:

Конструктор сайтів з вивантаженням сайтів на FTP

Крок 4.
Після успішної публікації сайту на хостинг, вам буде показано таке ось скромненьке повідомлення).
Це означає, що ваш сайт – опубліковано.

Успішне вивантаження сайту на хостинг по FTP

Як бачите, опублікувати власний сайт, який створено на нашому Сервісі Лендінг Конструктор, на свій хостингу по FTP, не так вже й складно. Якщо у вас виникнуть труднощі з вивантаженням сайту по FTP, ви завжди можете зберегти сайт у вигляді архіву і потім залити його до себе на хостинг. Про це, ми поговоримо в наступній статті. Більш того, варто обирати надійний та стабільний хостинг, який дозволить вам не відволікатись на технічні аспекти хостингу. Для цьго, ми підібрали для вас, надійних хостингових провайдерів, які надають доступні та якісні послуги.