Безкоштовний Лендінг Конструктор

SELEKT - Конструктор цільових сторінок

Лендінг Конструктор - Конструктор Сайтів

SELECT - конструктор сайтів з повним набіром, для створення багатоцільових сторінок у конструкторі без знання коду. Це допоможе вам самостійно створити бажану цільову сторінку за лічені хвилини. Його потужні функції дозволяють редагувати текст, змінювати кольори елементів, змінювати параметри елементів, вставляти відео з YouTube і Vimeo, налаштовувати зображення і багато іншого. Велика розмаїтість секцій і їх універсальність дозволять отримати бажаний результату за лічені хвилини.

Доступні SEO налаштування в самому конструкторі. Форми зворотнього зв'язку, необхідно налаштовувати через редактор коду. Це може бути незручно новачкам. Ми рекомендуємо використовувати даний конструктор тим, хто має навички роботи з html кодом.

Для кого?
Даний конструктор сайтів SELEKT, розрахований на фрілансерів, які займаються розробкою сайтів. При використанні форм зв'язку та налаштування лічильників аналітики, вам необхідно буде редагувати код сайту. Даний конструктор сайтів - не для новачків. Вимагається базове знання HTML коду.

Якщо вам став у нагоді даний Сервіс, ви можете поділитися посиланням на нього в соцмережах, месенджерах, розповівши про нього іншим. Заздалегідь, дякуемо.

Donate

Залишити на чай

Не хочете створювати сайт самостійно?

Біржа фрілансу, дозволить вам знайти надійного виконавця. Фріланс біржа № 1 в Україні. Захист від шахраїв. Великий вибір фахівців з України. Ви зможете напевно знайти виконавця в своєму місті. Більшість виконавців, зареєстровані як ФОП.