Стислий огляд нового конструктора сайтів.

10.11.2020 ми запустили в нашому Сервісі, повністю новий конструктор сайтів. На відміну від двох попередніх варіантів конструктора сайтів Flatpack і конструктора сайтів Select, даний конструктор LPB, повністю відрізняється за основним дизайном і функціоналом. Наш новий конструктор LPB - HTML Landing Page Builder, дозволяє ще простіше і зручніше редагувати і створювати сайти без знання коду і спеціальних навичок.

Як і згадували раніше, ми будемо надалі працювати над додаванням оновлень, які будуть покращувати і розширювати функціоналу даного конструктора сайтів.

Зі свого боку, ми не бачимо зараз можливим надати навчальний матеріал у вигляді відеороликів з озвучкою, тому створили цю інструкцію і невеликі відео уроки. Проте, основний функціонал даного конструктора, як і раніше залишається максимально простим і інтуїтивно зрозумілим.

Сам дизайн і інтерфейс конструктора сайтів, мае на данний момент, лише російську мову, на відміну від попередніх двок, які мали українсько мовну локалізацію.

Ми рекомендуємо використовувати даний конструктор всім новачкам. Він простий і максимально налаштовується через візуальний редактор, що дозволяє отримати готовий сайт без необхідності правити html код. І саме цей конструктор сайтів, ми плануємо оновлювати надалі.

Основний інтерфейс.
З лівого боку, залишилась панель з блоками сайту. При цьому, верхня панель налаштувань редагування сайту, переміщена в ліву сторону. Тепер, ви можете бачити з лівого боку, три основні блоки налаштувань.

1. Блоки

Розділ з блоками для створення сайту в конструкторі LPB

Даний блок налаштувань, дозволяє обрати потрібні блоки для сайту і провести глобальні налаштування кожного блоку.

2. Стилі

Редактор стилів сайту в конструкторі сайтів LPB

Даний блок, дозволяє вибрати і налаштувати стилі сайту. Більш того, він дозволяє проводити налаштування і редагування всіх блоків сайту.

Налаштування блоків в конструкторі сайтів LPB

3. Сторінки

Налаштування сайту в конструкторі сайтів

Даний блок, дозволяє створити нову сторінку (4.), клонувати сторінку (2.), налаштувати дану сторінку (1.), видалити сторінку (3.), опублікувати сайт по FTP (5.), зберегти готовий сайт на комп'ютер (6 .), зберегти проект свого сайту на свій пристрій для можливості в подальшому його редагувати (7.), відновити свій проект для редагування (8. - якщо ви зберегли проект, як вказано в пункті 7.), очистити проект і почати створювати новий сайт (9 .).