Як зберегти свій сайт, для його подальшого редагування в конструкторі сайтів FLATPACK?

Конструктор сайтів FLATPACK, має одну вагому перевагу. Він максимально легкий і простий, не створює великого навантаження на сервер. Більш того, конструктор сайтів FLATPACK, не прив'язує вас до Сервісу, що дає можливість, створювати сайти і зберігати/вивантажувати їх. Всі операції в конструкторі, проходять на стороні вашого браузера. Тобто, ВСІ файли і правки, які ви вносите, НЕ зберігаються на нашому сервісі. Це значает, що при закритті сторінки з конструктором сайту, ви ВТРАЧАЄТЕ всі свої дані.

Примітка.
У більшості користувачів, налаштування браузера, стоять за замовчуванням, що дозволяє конструктору сайтів 
FLATPACK, використовувати cookie файли для збереження тимчасових даних в вашому браузері. Таким чином, при випадковому закритті вашого браузера, ваш сайт буде збережено і зможжете працювати з ним далі.

Тому, користувачам ПЕРЕД закриттям вкладки конструктора і після збереження свого сайту по FTP, або як .zip файлу, необхідно ЗБЕРЕГТИ і сам проект на СВІЙ пристрій. Це, дозволить вам надалі, вносити правки на свій сайт. Для цього, вам просто потрібно буде завантажити свій файл проекту. Отже, розглянемо порядок дій, які нам необхідно зробити, щоб зберегти сам проект свого сайту на конструкторі FLATPACK.

Крок 1.
На вкладці блоків сайту, обираємо помаранчеву кнопку Експорт і Імпорт:

Експорт і Імпорт проекту в конструкторі FLATPACK

Крок 2.
У вікні, натискаємо на синю кнопку Зберегти:

Експорт проекту в конструкторі сайтів FLATPACK

Після цього, в залежності від вашого браузера, вам буде пропозиція зберегти файл на пристрій. Збережіть його. Стандартний файл, буде мати розширення (на кінці файлу) .pixbuilder
Назву файлу, можна вказати будь-яку, а ось розширення файлу (.pixbuilder), не можна міняти.
Тепер, проект вашого сайту – збережений. Надалі, ви зможете завантажити конструктор сайтів і знову відредагувати свій сайт, якщо він не зберігся у вас в cookie файлах браузера. Як відновити свій проект сайту у конструкторі та внести правки, ми розберемо з вами в наступній статті.

Примітка.
Треба розуміти, що після кожного редагування сайту, вам потрібно повтоно зберігати проект свого сайту.