Як зберегти свій сайт на конструкторі FLATPACK в архіві?

Якщо у вас ще немає хостингу, ви можете зберегти свій сайт на конструкторі у вигляді архіву. Після збереження готового сайту, ви зможете завантажити свій сайт на хостинг. Нижче, ми розглянемо три простих кроки, які дозволять вам, зберегти свій сайт на конструкторі в .zip архіві.

Крок 1.
Після створення свого сайту на конструкторі FLATPACK , вам необхідно його зберегти, щоб потім опублікувати на свій хостинг. У самому конструкторі сайтів FLATPACK, є функція експорту сайту у вигляді .zip файлу.
Натисніть для цього в конструкторі, зелену кнопку Експорт:

Зберегти свій сайт в .zip архіві

Крок 2.
Оберіть в конструкторі сайтів, кнопку Експортувати як .zip файл:

Конструктор сайтів з можливістю збереження та вивантаження сайту, як .zip файлу.

Крок 3.
Процес експорту сайту в архів, може зайняти час. Все залежить від розміру вашого сайту. Після створення архіву, Сервіс надасть вам файл для завантаження, який вам необхідно завантажити на свій пристрій. Відкрити в подальшому ці файли, можна будь-яким архіватором. Надалі, ви можете правити сайт на своєму пристрої, та завантажувати його на хостинг. Ви зможете завантажити архів на хостинг з автоматичним розпакуванням файлів сайту. Або, залежно від особливостей вашого хостингу, розпакувати архів свого сайту на своему пристрої і завантажити файли на свій хостинг.